VI-ий Міжнародний чемпіонат в Рибниці.

2014-02-15

З метою забезпечення потреб особистості у творчій самореалізації, інтелектуальному, фізичному і духовному її розвитку, підтримки обдарованих дітей, підготовки їх до активної професійної діяльності, пропаганди здорового способу життя та розвитку комунікативної культури серед підлітків, а також з метою встановлення дружніх контактів, обміну досвідом та інформацією з учнями і колегами освітніх установ інших сусідніх держав та виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти - майбутнє України» З 26 по 30 березня в м.Рибниця Придністровської Молдавської Республіки буде проведено VI -й Міжнародний чемпіонат з інтелектуально-розвиваючих ігор «ИСТОК- 2014» за участю команд Росії, України та Придніпровської Молдавської Республіки, на який запрошено команду Мельнице-Подільського шкільного осередку ВДТО КРОКС.

У чемпіонаті візьмуть участь команди міст: Тирасполь, Бендери, Кам 'янка, Дубоссари, Слободзея, Григоріополь(ПМР), Воронеж, Кострома, Ярославль(Росія), Київ, Одеса, Тернопіль, смт.Мельниця-Подільська (Україна) та інші.

МИ, члени команди "АРГОНАВТИ" Мельнице-Подільського шкільного осередку Всеукраїнського дитячого творчого об'єднанн КРОКС, звертаємося до вісх меценатів, яким не байдужа доля обдарованих дітей, майбутнього України з проханням допомогти у відрядженняі команди VI-ий Міжнародний чемпіонаті з інтелектуально-розвиваючих ігор.

48751, Україна, Тернопільська область, Борщівський район, смт.Мельниця-Подільська, вул.І.Франка, 15 тел. (03541) 4-12-77, моб 096-1083306

e-mail: mpsho_vdto_kroks@ukr.net

Будемо вдячні за будь-яку допомогу в організації поїздки


Члени команди "АРГОНАВТИ"

Кiлькiсть переглядiв: 0