Регіональний етап "УНІКУМ"

2015-03-16

/Files/images/DSCN5266.JPG Команди інтелектуалів Мельнице-Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів (верхній ряд. 2 зліва - Незнайома Христина)

15 березня 2015 року Чортківська гімназія ім.Маркіяна Шашкевича стала місцем проведення регіонального етапу 14 кубку Тернопільської області з інтелектуальних ігор "УНІКУМ". В Чортків приїхали по три краших команди, переможців відбіркового етапу, з Борщівського, Гусятинського, Залішицького, Чортківського районів та м.Чорткова. Наш район був представлений на жаль двома школами Мельнице-Подільською та Борщівською ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім.Р.Андріяшика

Проведено дві інтелектуальних гри "Кращий ерудит" - особиста першість, та "Інтелектуальна мішень" - в командній. В першій грі "Кращий ерудит" перемогу здобув учень Васильківської спеціалізованої школи Гусятинського району, а два наступних, і право виступу у фіналі, були за нашим районом. ІІ місце посіла дебютант таких змагань - Незнайома Христина, ученицця 8 класу Мельнице-Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, а Хованець Ольга з Борщівської гімназії - ІІІ місце.

В грі "Інтелектуальна мішень" команда інтелектуалів нашої школи у складі: Бандури Івана, Дутки Вікторії, Ткачика Тараса, Ткачука Василя і Лихача Богдана посіла ІІ місце і вихід у фінал кубку. Вітаємо всіх фіналістів і бажаємо успішного виступу у фіналі.

Висловлюємо щиру подяку Галт Ользі Казимирівні, начальнику відділу у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Борщівської райдержадміністрації, Красовському Ростиславу Мілентійовичу, начальнику відділу освіти райдержадміністрації та Бачинській Надії Михайлівні, методисту по роботі з обдарованими дітьми КУ "БРМК" за забезпечення учнів автотранспортом для поїздки на змагання. Надіємося, що і в майбутньому буде плідна співпраця між відділом молоді та освіти в інтересах інтелектуально-обдарованих дітей району.